V našem velkoobchodním eshopu velkoobchod.bohemiagifts.cz nabízíme našim partnerům odběr za velkoobchodní ceny. Velkoobchodní ceny platí pouze pro registrované maloobchodníky, kteří naše produkty dále prodávají.

Jak nakupovat přes velkoobchodní eshop?

  • 1. Zaregistrujte se v našem eshopu – registrace .
  • 2. Na email eshop@bohemiagifts.cz zašlete název a adresu vašeho obchodu a dále kopii živnostenského listu, popř. výpis z obchodního rejstříku a výpis o DIČ.
  • 3. Následně vaši registraci prověříme, schválíme a nastavíme vám snížené ceny pro maloobchodníky. O aktivaci snížených cen vás budeme informovat e-mailem.

 

Můžete si rovněž objednat návštěvu našeho obchodního zástupce, který vám představí naši nabídku, doveze tištěný katalog a poskytne náležitý servis. Schůzku si můžete objednat na emailu: info@bohemiagifts.cz . Rádi vás budeme kontaktovat.

Jste-li velkoobchod (který nabízí zboží dalším maloobchodníkům) nebo máte jiný dotaz týkající se distribuce našich výrobků, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení – info@bohemiagifts.cz.

 

 

EXPORT

Stále hledáme nové obchodní partnery v zahraničí a velice rádi přizpůsobíme výrobky vašemu trhu. Nabízíme naše výrobky s etiketami v angličtině, popř. se štítky ve vašem jazyce. Pokud máte zájem o import našich výrobků, kontaktujte nás prosím na emailu – vondracek@mediabox.cz (p. Martin Vondráček).